Shanti Thaimassage

Mluvíte česky?  Do you speak English?  Вы говоритe по-русски?

Originální thajské masáže

KVALITNí ASIAN SPA obklopeno vytříbeným designem Vás vítá. Svěřte své tělo a mysl péči, která Vám navrátí rovnováhu. Ulehněte, zavřete oči, poslouchejte hudbu, sebe, vnímejte svůj dech, uvolněte se a užívejte.

Akce platná do 31. října 2018

Po předložení vašeho občanského průkazu ke dni vašich narozenin vám nabízíme 50% slevu a vašemu partnerovi v doprovodu 30% slevu na každou masáž z naší nabídky.

 

Thajská tradiční masáž

Thajská tradiční masáž

Tradiční thajská reflexní masáž. Působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby, přináší uklidnění. Vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

 
Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž nohou

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Odstraňuje stres, únavu a přináší hlubokou relaxaci. Procedura je doplněna masáží hlavy, šíje a ramen.

 
Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Speciální masážní techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast. Opakováním může dojít i k odbourání chronických bolestí zad.

 
Aroma olejová masáž

Aroma olejová masáž

Relaxační masáž, která spojuje působení esenciálních olejů s uklidňující akupresurou. Velmi účinně uvolní celé Vaše tělo i mysl.

 
Bylinná masáž

Bylinná masáž s olejem

Regenerační horká bylinná masáž. Bylinný balíček otevírá póry, teplo působí do hloubky svalu a uvolňuje napětí. Následuje relaxační masáž esenciálními oleji.

 
Pohotovost čištění skvrn

Aroma masáž lavovými kameny

Spojení olejové masáže celého těla s masáží horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Lávové kameny svou energetickou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, uvolňují zatuhlé svaly a ve spojení s příjemnou vůní olejů působí blahodárně na Vaši mysl.

 
Masáže pro dva

Aroma masáže pro 2 osoby - VIP

Nabízíme 90min aromamasáže pro dvě osoby po kterých následuje 30 min relaxace při svíčkách a podmanivé hudbě. Servírujeme ovoce, ovocné džusy a sekt. Vše v překrásném SPA s vyhřívanou podlahou pokrytou mořskou solí. Tyto půvabné prostory jsou pouze jen a jen pro VÁS.

 
Zeštíhlující masáž s hřejivím olejem

Zeštíhlující masáž s hřejivým olejem

Masáž na podporu zeštíhlení a zároveň zpevnění svalstva za pomoci peelingu a specíálního oleje. Tato masáž detoxikuje a zanechává tělo pevné.

 
Masáž během těhotenství

Masáž během těhotenství

Relaxační masáž pro nastávájící maminky (od 4. měsíce těhotenství) pomáhá zmírnovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů, zejména namáhávé oblasti zad. Zároven blahodarně působí na namáhavou pokožku břicha.

 
Specialní kombinace masáže zad, á la NAN

Masáž po těhotenství

Poporodní léčebná masáž bříšní oblasti, která pomáhá unavenému tělu zregenerovat a vrátit se do původního kondice. Následuje reflexní masáž tváři, hlavy, uší, šije a ramen. Velmi účinně relaxuje v tomto krásném ale zároveň náročném období ženy. Vhodné po šestinedělí.

 
Relaxační masáž obličeje a pokožky hlavy

Relaxační masáž obličeje a pokožky hlavy

Masáž obličeje a pokožky hlavy stimuluje energetické body na tvářích a uších, prokrvuje vlasové kořínky, zbavuje pocitu stresu a napětí. Vhodné pro rychlou regeneraci.

 
Relaxační masáž prstů a rukou

Relaxační masáž prstů a rukou

Uvolňující masáž prstů, rukou a předloktí, vyživuje ruce, uvolňuje napětí a přináší lehkost do celého těla.

 
Pohotovost čištění skvrn

Kávová zeštíhlovací masáž

Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Jemný kávový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal.

 
Pohotovost čištění skvrn

Mantra 4 rukou

Dvě terapeutky masírují klienta současně v rytmické harmonii. Aroma-terapie kombinovaná s uklidňující akupresurou Vám umožní zažít zcela nevšední zážitek!