Shanti Thaimassage

Mluvíte česky?  Do you speak English?  Вы говоритe по-русски?

Originální thajské masáže

KVALITNí ASIAN SPA obklopeno vytříbeným designem Vás vítá. Svěřte své tělo a mysl péči, která Vám navrátí rovnováhu. Ulehněte, zavřete oči, poslouchejte hudbu, sebe, vnímejte svůj dech, uvolněte se a užívejte.

Akce platná do 31. října 2018

Po předložení vašeho občanského průkazu ke dni vašich narozenin vám nabízíme 50% slevu a vašemu partnerovi v doprovodu 30% slevu na každou masáž z naší nabídky.

 

Aroma masáž pro dvě osoby

Aroma masáž pro dvě osoby

Ideální pro zamilované páry, ženy po nákupu, muže Business talk.

 
Thajská tradiční masáž

Thajská tradiční masáž

Tradiční thajská reflexní masáž. Působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby, přináší uklidnění. Vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

 
Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž nohou

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Odstraňuje stres, únavu a přináší hlubokou relaxaci. Procedura je doplněna masáží hlavy, šíje a ramen.

 
Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Speciální masážní techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast. Opakováním může dojít i k odbourání chronických bolestí zad.

 
Aroma olejová masáž

Aroma olejová masáž

Relaxační masáž, která spojuje působení esenciálních olejů s uklidňující akupresurou. Velmi účinně uvolní celé Vaše tělo i mysl.

 
Bylinná masáž

Bylinná masáž s olejem

Regenerační horká bylinná masáž. Bylinný balíček otevírá póry, teplo působí do hloubky svalu a uvolňuje napětí. Následuje relaxační masáž esenciálními oleji.

 
Pohotovost čištění skvrn

Aroma masáž lavovými kameny

Spojení olejové masáže celého těla s masáží horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Lávové kameny svou energetickou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, uvolňují zatuhlé svaly a ve spojení s příjemnou vůní olejů působí blahodárně na Vaši mysl.

 
Masáže pro dva

Aroma masáže pro 2 osoby - VIP

Nabízíme 90min aromamasáže pro dvě osoby po kterých následuje 30 min relaxace při svíčkách a podmanivé hudbě. Servírujeme ovoce, ovocné džusy a sekt. Vše v překrásném SPA s vyhřívanou podlahou pokrytou mořskou solí. Tyto půvabné prostory jsou pouze jen a jen pro VÁS.

 
Zeštíhlující masáž s hřejivím olejem

Zeštíhlující masáž s hřejivým olejem

Masáž na podporu zeštíhlení a zároveň zpevnění svalstva za pomoci peelingu a specíálního oleje. Tato masáž detoxikuje a zanechává tělo pevné.

 
Masáž během těhotenství

Masáž během těhotenství

Relaxační masáž pro nastávájící maminky (od 4. měsíce těhotenství) pomáhá zmírnovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů, zejména namáhávé oblasti zad. Zároven blahodarně působí na namáhavou pokožku břicha.

 
Specialní kombinace masáže zad, á la NAN

Masáž po těhotenství

Poporodní léčebná masáž bříšní oblasti, která pomáhá unavenému tělu zregenerovat a vrátit se do původního kondice. Následuje reflexní masáž tváři, hlavy, uší, šije a ramen. Velmi účinně relaxuje v tomto krásném ale zároveň náročném období ženy. Vhodné po šestinedělí.

 
Relaxační masáž obličeje a pokožky hlavy

Relaxační masáž obličeje a pokožky hlavy

Masáž obličeje a pokožky hlavy stimuluje energetické body na tvářích a uších, prokrvuje vlasové kořínky, zbavuje pocitu stresu a napětí. Vhodné pro rychlou regeneraci.

 
Relaxační masáž prstů a rukou

Relaxační masáž prstů a rukou

Uvolňující masáž prstů, rukou a předloktí, vyživuje ruce, uvolňuje napětí a přináší lehkost do celého těla.

 
Pohotovost čištění skvrn

Kávová zeštíhlovací masáž

Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Jemný kávový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal.

 
Pohotovost čištění skvrn

Mantra 4 rukou

Dvě terapeutky masírují klienta současně v rytmické harmonii. Aroma-terapie kombinovaná s uklidňující akupresurou Vám umožní zažít zcela nevšední zážitek!